Wanneer je dierlijke producten wil vermijden, kan je daar zo ver in gaan als je zelf wil. Wie echt helemaal strikt wil zijn en elk dierlijk ingrediënt wil vermijden in zijn of haar voeding, controleert best eventuele additieven (de zogenaamde e-nummers). Het grootste deel van deze e-nummers zijn niet van dierlijke oorsprong, maar er zijn er een aantal die wel degelijk ongeschikt zijn voor vegetariërs en/of veganisten. Daarnaast dient ook de opmerking gemaakt dat een heel aantal e-nummers mogelijk ongeschikt zijn voor vegetariërs of veganisten, omdat zij soms van dierlijke oorsprong zijn en soms niet. In het lijstje hieronder vind je alles keurig opgesomd.

Deze lijst is gebaseerd op gegevens die voorhanden waren in voorjaar het 2003. EVA kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele fouten of onvolledigheden door mogelijke wijzigingen in de productiemethoden.

 

Gegarandeerd ongeschikt voor vegetariërs en veganisten

 E120   cochenille / cochinelle / karmijn / karmijnzuur / natural red

Wat? rode kleurstof

Oorsprong? extractie uit de gedroogde achterlijven van een Centraal-Amerikaanse schildluizensoort

Waar? in dranken en jams

 E485  gelatine / glutine / puragel

Wat? geleermiddel, verdikkingsmiddel, bindmiddel

Oorsprong? eiwit gewonnen uit huiden en beenderen van varkens, runderen, kippen, vissen - door de BSE crisis tegenwoordig niet veel meer van runderen

Waar? kant en klaar maaltijden, ijs, vruchtensiroop, snoep, mayonaise, vleesgelei, zure zult, saus en nagrechten, ook gebruikt bij de wijnbereiding om de wijn helder te krijgen, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG

 E542   beendermeel / beendermeelfosfaat

Wat? anti-klontermiddel, ook gebruikt om suikerstroop te klaren

Oorsprong? synthestisch bereid uit dierlijke botten door koken, ontvetten en vermaling

Waar? in rietsuikerstroop, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG

 E630   inosinezuur/hypoxanthine riboside-5-fosforzuur/IMP/5'-inosinezuur

Wat? smaakversterker

Oorsprong? vooral uit vlees, vis of sardientjes, kan ook synthetisch gemaakt worden of (steeds meer) met bacteriën

Waar? Soep

 E631   natriuminosinaat/dinatriuminosinaat/inosine-5'-dinatriumfosfaat

Wat? smaakversterker

Waar? rijstsnacks, vleeswaren, bouillonblokjes

 E632   kaliuminosinaat/dikaliuminosinaat/inosine-5'-dikaliumfosfaat

Wat? smaakversterker

Waar? Bouillonblokjes

 E633   calciuminosinaat / inosine-5'-calciumfosfaat

Wat? smaakversterker

Waar?bouillonblokjes

 E634   calcium-5'-ribonucleotide

Wat? smaakversterker

Oorsprong? E629 + E633

E635   natrium-5'-ribonucleotide

Wat? smaakversterker

Oorsprong? E627 + E631

Waar? bouillon(blokjes) en aardappelschijfjes

 E640   glycine (en zijn natriumzout) / gluconzuur

Oorsprong? wordt gemaakt uit gelatine, dus uit botten - deels ook synthetisch, maar dat is duurder

 E904   shellac / lac / lacca

Wat? glans- en polijstmiddel

Oorsprong? verkregen door het opkoken van het afscheidingsproduct van lakschildluizen

Waar? taartversiering, snoep, sinaasappellimonad

E913   lanoline / agnine / alapurine / lanum / lanain / lanalin / lanesin / lanichol / laniol / wolvet

Wat? glansmiddel en bestanddeel van kauwgom

Oorsprong? een mengsel van hogere vetzuren, vetzuuretsers en alcoholen, uitgescheiden door de talgklieren van schapen en geëxtraheerd uit wol

Waar? kauwgom, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG

E920   l_cysteïnehydrochloride en L-cysteïnehydrochloridemonohydraat

Wat? meelverbeteraar

Oorsprong? bereid uit L-cysteïne, een natuurlijk aminozuur, commercieel verkregen uit dierlijk haar (meestal paarden, maar ook koeien, varkens) en kippenveren

Waar? meel en bakkerswaren, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG

 E921   L-cystinehydrochloride

Wat? deegverbeteraar

Oorsprong? synthetisch bereid uit dierlijke eiwitten

Waar? meel en bakkerswaren, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG

 E1000   cholinezuur

Oorsprong? uit rundergal.