vega E-nummers

 






Wanneer je dierlijke producten wil vermijden, kan je daar zo ver in gaan als je zelf wil. Wie echt helemaal strikt wil zijn en elk dierlijk ingrediënt wil vermijden in zijn of haar voeding, controleert best eventuele additieven (de zogenaamde e-nummers). Het grootste deel van deze e-nummers zijn niet van dierlijke oorsprong, maar er zijn er een aantal die wel degelijk ongeschikt zijn voor vegetariërs en/of veganisten. Daarnaast dient ook de opmerking gemaakt dat een heel aantal e-nummers mogelijk ongeschikt zijn voor vegetariërs of veganisten, omdat zij soms van dierlijke oorsprong zijn en soms niet. In het lijstje hieronder vind je alles keurig opgesomd.


Deze lijst is gebaseerd op gegevens die voorhanden waren in voorjaar het 2003. EVA kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele fouten of onvolledigheden door mogelijke wijzigingen in de productiemethoden.


 






Gegarandeerd ongeschikt voor vegetariërs en veganisten


 E120   cochenille / cochinelle / karmijn / karmijnzuur / natural red


Wat? rode kleurstof


Oorsprong? extractie uit de gedroogde achterlijven van een Centraal-Amerikaanse schildluizensoort


Waar? in dranken en jams


 E485  gelatine / glutine / puragel


Wat? geleermiddel, verdikkingsmiddel, bindmiddel


Oorsprong? eiwit gewonnen uit huiden en beenderen van varkens, runderen, kippen, vissen – door de BSE crisis tegenwoordig niet veel meer van runderen


Waar? kant en klaar maaltijden, ijs, vruchtensiroop, snoep, mayonaise, vleesgelei, zure zult, saus en nagrechten, ook gebruikt bij de wijnbereiding om de wijn helder te krijgen, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG


 E542   beendermeel / beendermeelfosfaat


Wat? anti-klontermiddel, ook gebruikt om suikerstroop te klaren


Oorsprong? synthestisch bereid uit dierlijke botten door koken, ontvetten en vermaling


Waar? in rietsuikerstroop, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG


 E630   inosinezuur/hypoxanthine riboside-5-fosforzuur/IMP/5′-inosinezuur


Wat? smaakversterker


Oorsprong? vooral uit vlees, vis of sardientjes, kan ook synthetisch gemaakt worden of (steeds meer) met bacteriën


Waar? Soep


 E631   natriuminosinaat/dinatriuminosinaat/inosine-5′-dinatriumfosfaat


Wat? smaakversterker


Waar? rijstsnacks, vleeswaren, bouillonblokjes


 E632   kaliuminosinaat/dikaliuminosinaat/inosine-5′-dikaliumfosfaat


Wat? smaakversterker


Waar? Bouillonblokjes


 E633   calciuminosinaat / inosine-5′-calciumfosfaat


Wat? smaakversterker


Waar?bouillonblokjes


 E634   calcium-5′-ribonucleotide


Wat? smaakversterker


Oorsprong? E629 + E633


E635   natrium-5′-ribonucleotide


Wat? smaakversterker


Oorsprong? E627 + E631


Waar? bouillon(blokjes) en aardappelschijfjes


 E640   glycine (en zijn natriumzout) / gluconzuur


Oorsprong? wordt gemaakt uit gelatine, dus uit botten – deels ook synthetisch, maar dat is duurder


 E904   shellac / lac / lacca


Wat? glans- en polijstmiddel


Oorsprong? verkregen door het opkoken van het afscheidingsproduct van lakschildluizen


Waar? taartversiering, snoep, sinaasappellimonad


E913   lanoline / agnine / alapurine / lanum / lanain / lanalin / lanesin / lanichol / laniol / wolvet


Wat? glansmiddel en bestanddeel van kauwgom


Oorsprong? een mengsel van hogere vetzuren, vetzuuretsers en alcoholen, uitgescheiden door de talgklieren van schapen en geëxtraheerd uit wol


Waar? kauwgom, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG


E920   l_cysteïnehydrochloride en L-cysteïnehydrochloridemonohydraat


Wat? meelverbeteraar


Oorsprong? bereid uit L-cysteïne, een natuurlijk aminozuur, commercieel verkregen uit dierlijk haar (meestal paarden, maar ook koeien, varkens) en kippenveren


Waar? meel en bakkerswaren, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG


 E921   L-cystinehydrochloride


Wat? deegverbeteraar


Oorsprong? synthetisch bereid uit dierlijke eiwitten


Waar? meel en bakkerswaren, als E-nummer officieel niet toegestaan in de EG


 E1000   cholinezuur


Oorsprong? uit rundergal.